שמלות כלה מידות גדולות

line

שמלות כלה במידות גדולות נותנות פתרון מעולה לנשים אשר מבנה גופן גדול ומלא אבל הן עדיין רוצות להיראות הכי יפות שהן יכולות.
האמת היא פשוטה, רוב הנשים שאנחנו פוגשים אינן דומות לאותן דוגמניות אותן רואים בשלטי חוצות ובפרסומות. מבנה גופן של רוב הנשים אינו מדויק, סימטרי ומושלם כפי שהדימוי של נשים צריך להיות, וטוב שכך. נשים הן נשים, גופן משתנה, מתעצב, מתחטב או מתמלא בהתאם לתקופות שונות. על כן, שמלות ערב במידות גדולות אינן חריגות כלל וכלל, להיפך, הן הרבה יותר שכיחות ממה שאנחנו חושבים.
שמלות כלה במידות גדולות קשות יותר לעיצוב מאשר שמלות כלה רגילות, זאת משום שיש לקחת הרבה פרמטרים בחשבון ולעצב אותן כך שיבליטו את הצדדים הטובים, הנשיים והחושניים, ויסתירו את הקימורים העודפים. כמובן שתהליך זה אופייני לכל שמלת כלה ולכל גוף אנושי, אך הוא בא יותר לידי ביטוי בעת עיצוב שמלות כלה במידות גדולות.
נשים במידות גדולות נתקלות לעתים בקשיים כשהן פונות למעצבי שמלות. נדמה כאילו שמלות למידות גדולות אינן הבחירה הראשונה לעיצוב של מעצבים והמדידה והפנייה למעצב כרוכה לעתים במבוכה וחוסר נעימות.
נשים מלאות רבות מנסות להוריד ממשקלן לפני אירוע משמעותי בחייהן בכדי להיכנס לשמלה מתאימה.
יחד עם זאת, לא כולן מצליחות ולא כולן רוצות להיכנס למשטר לא טבעי של דיאטת רצח.
עיצוב שמלות במידות גדולות היא חוויה בפני עצמה משום שישנו צורך להביא את כל הכישרון והידע של המעצב לכדי מיצוי. אין כמו להלביש אישה מלאה בשמלה איכותית ויפהפייה ולהגשים עוד חלום.

את לא חייבת ללבוש על גופך מחוך הדוק ולא נוח בעליל בכדי להראות סקסית וחטובה, לסבול כל האירוע מחוסר נוחות וחוסר גמישות! את יכולה בהחלט להראות יפייפיה ביום החשוב בחייך ולהרגיש נפלא, לרקוד ולהשתולל מבלי להתבייש! הפתרון שלי במיוחד עבורך היא שמלת כלה מבדים נעימים ורכים היוצרים קפלי בד במקומות הכי קריטיים לטשטוש כל המגרעות וליצירת אפקט ויזואלי של גיזרה חטובה!

אצלי בבוטיק את יכולה למצוא את שמלת החלומות שלך ואני מבטיחה לך שבא את תראי מושלם!

צרי קשר

line


לתיאום פגישת היכרות פרטית בת שעה וחצי להתאמת השמלה האידאלית עבורך, צלצלי ותצאי עם שמלת חלומותייך
חייגי

052-6262734


כתובת: רח' שלמה 14,

פתח תקווה


FB

anabell.design@gmail.com

Please leave this field empty.