שמלות כלה פשוטות

line

שמלות כלה פשוטות, האופנה של היום

שמלות כלה פשוטות כבשו את במת עולם האירועים של ישראל. נשים רבות כיום, לא מעוניינות בחתונה מפוארת, אלא בחתונה פשוטה, ובקרב יוצאי ברה"מ ורוסיה, אפילו חתונה קטנה. ולבחירה בקיום חתונה או אירוע קטן יש סיבות רבות שכדאי לקחת בחשבון.

אירוע אינטימי ומשפחתי – זאת האופנה החדשה בעולם החתונות. בחתונות החדשות רואים שמלות כלה פשוטות ולא מרהיבות, מספר מוזמנים קטן המורכב מבני משפחה וחברים קרובים. וכלות שמעדיפות סגנון צנוע, אצילי ועדין יותר, שמלת כלה פשוטה שלא מנסה להרשים בכוח.

שמלת כלה פשוטה זה פשוט רומנטי

בחירת שמלת כלה פשוטה לחתונה מראה לאורחים שלכלה יש סגנון וטעם, הרי ששמלה יקרה ומפוארת לא מעיד בהכרח על סטייל וחוש טעם. יש כלות שיעדיפו ללבוש שמלת כלה פשוטה בדומה לזו שאימא שלהן לבשה, ישנן כאלה שאפילו מחליטות ללבוש את אותה השמלה שאימא שלהן לבשה, אותה השמלה שנשמרה בעליית גג במשך השנים. כלה צריכה להיות יפה ומיוחדת ביום חתונתה. שמלת כלה פשוטה יכולה בהחלט להיות מהממת בצורה מעודנת וייחודית.

היום יותר ויותר כלות מחליטות להתחתן בשמלות כלה פשוטות. אולי בגלל ששמלת כלה נפוחה כבר לא מיוחדת מספיק. ולפעמים השמלות היותר זולות נראות יותר עכשוויות והרבה יותר אלגנטיות משמלות מפוארות, צעקניות ועמוסות בפרטים.

שמלת כלה וינטאג' פשוטה

הכלות רוצות להרגיש בנוח בשמלת הכלה שלהן, כי נוחות הכלה ביום החתונה חשובה מאוד ויכולה להשפיע על החוויה הנפלאה. חשוב לזכור שיום החתונה זה יום לא פשוט ולפעמים קצת מלחיץ. צריך להתאפר, להסתרק והצטלם. זה אומר שצריך יהיה ללבוש את השמלה והנעליים במקומות יפים אבל לא בהכרח נוחים. אחר כך באה קבלת הפנים, החופה וכמובן ריקודים. ליום הזה לא כדאי לצרף גם שמלת כלה מסורבלת ונעליי עקב מכאיבות.

צרי קשר

line


לתיאום פגישת היכרות פרטית בת שעה וחצי להתאמת השמלה האידאלית עבורך, צלצלי ותצאי עם שמלת חלומותייך
חייגי

052-6262734


כתובת: רח' שלמה 14,

פתח תקווה


FB

anabell.design@gmail.com

Please leave this field empty.