אודות

line

anabell-faceאת מכונת התפירה אני מכירה מהיום שאני זוכרת את עצמי. אבי, שהיה מהנדס במקצועו ובעל ידי זהב, תפר עבור כל בני ביתנו, והיה מורה התפירה הראשון שלי. אחרי שתפרתי בגדים לבובות מגיל צעיר מאד, בגיל 10 כבר תפרתי בגדים לעצמי, ובבגרותי תפרתי גם לחברי ולמשפחתי.


במהלך השנים החלטתי להפוך את התחביב ודרך החיים למקצוע, למדתי תדמיתנות ועיצוב שמלות כלה, רכשתי ניסיון בסלון כלות ובסופו של דבר פתחתי סטודיו בפתח תקווה המתמחה בעיצוב שמלות כלה מוכנות בעיצוב רומנטי- כפרי לנשים שמאמינות ש-less is more.


כאישה עובדת, שחונכה על ערכי מוסר העבודה ומחנכת כך גם את ילדיה, אני מבינה לליבם של זוגות צעירים הנאלצים לעבוד קשה למימון הוצאות החתונה האדירות ומאמינה שלכל אחת מגיע להיראות נפלא ביום חתונתה, גם בתקציב צנוע!


את העסק העצמאי שלי הקמתי על מנת לאפשר לכלות צעירות לרכוש שמלות כלה יפיפיות במחירים הכי אטרקטיביים שיש, ואת זאת אני עושה תוך שמירה על עיצוב מוקפד, תפירה עילית ובחירה בבדים איכותיים, נוחים ומחמיאים.


הביקור בסטודיו שלי נעים ומכבד. לכל כלה אני מקצה פגישה פרטית בת שעה וחצי המוקדשת לה בלבד, מציגה בפניה מבחר שמלות המתאימות לאופי האירוע, הסגנון המועדף עליה ומבנה גופה, מסייעת ומייעצת. עבודתי מאפשרת לי להביא לידי ביטוי את כישורי ולהגשים את החזון העסקי שלי. אני נהנית מכל רגע ואוהבת במיוחד לראות את הכלות הצעירות שלי בוחרות בדגם הנכון להן, ויוצאות לביתן מאושרות ורגועות – מהעיצוב המחמיא והנוח, המחיר הידידותי והזמן שחסכו ברכישת דגם מוכן.


אם את מתחברת לקונספט של שמלות מוכנות בעיצוב קלאסי-עדין , התקשרי 052-6262734 ואשמח להשיב על כל שאלה וכמובן להיפגש אתך.


מאחלת לך המון מזל טוב וחיי זוגיות מאושרים,
אנבל


צרי קשר

line


לתיאום פגישת היכרות פרטית בת שעה וחצי להתאמת השמלה האידאלית עבורך, צלצלי ותצאי עם שמלת חלומותייך
חייגי

052-6262734


כתובת: שלמה 14

פתח תקווה


FB

anabell.design@gmail.com

Please leave this field empty.